На основі товстоплівкових нагрівальних елементів ІЦ “Сушка” була розроблено моделі промислових електроконфорок ТК-415 і ТК-300. Застосування технології товстоплівкових нагрівальних елементів дозволило оптимізувати втрати енергії, в результаті чого конфорки номінальною потужністю 1,8 кВт виконують функції аналогів з номінальною потужністю до 3 кВт, вироблених на основі трубчастих електронагрівачів (Тенів).

Особливості конструкції:

  • Мінімізовано теплові втрати від нагрівального елемента, оскільки плоский нагрівач володіє спрямованих на теплопотоком, в той час як у трубчастого відбувається розсіювання на всі боки.
  • Відсутність температурного перепаду між нагрівальним елементом і робочою поверхнею захищає виріб від температурного удару.
    Електроенергія витрачається виключно на нагрівання робочої поверхні, в той час як у виробів з Тенами гріється і тильна сторона, яка не несе ніякої користі.
  • Рівномірний розподіл нагрівального шару по всій поверхні виробу. Завдяки цьому, незалежно від режиму потужності, прогрівається вся конфорка, а не якась її частина.
  • Позитивний температурний коефіцієнт опору. Збільшення температури призводить до підвищення опору, що в свою чергу призводить до зниження потужності. Це так званий ефект саморегуляції, який захищає вироби від перегріву, а також скорочує витрати на електроенергію, коли обладнання працює «вхолосту».
  • Завдяки новому конструктиву і ефективному процесу перетворення електроенергії в теплову, скорочено час первинного нагріву до 15 хвилин. У Тенових аналогів воно становить до 60 хвилин.

У даний момент завершуються випробування побутових конфорок, спроектованих з використанням товстоплівкових технологій.

Асортимент промислових конфорок розробки ІЦ “Сушка” представлений в розділі “Наші продукти”.